google adwords

Ostatnio dość głośnym tematem stał się temat zarabiania na blogach. Do niedawna jeszcze nikt o tym nie mówił, nie przyznawał się do kwot, które zarabiał, ale teraz na światło dzienne wychodzi coraz więcej wątków. Zarabianie na blogach to już nie tylko miejska legenda, powielana historia, ale najprawdziwszy w świecie fakt. Dobrzy blogerzy zarabiają regularnie i dużo. A co im to umożliwia? Przede wszystkim akcje, takie jak Google AdWords.

google adwordsPrzez długi czas nie było ono zbyt dobrze znane i doceniane, ale teraz zdobywa coraz większy rozgłos i uznanie. Kampania Adwords (więcej informacji również na euro-seo.pl/adwords) to coś co tworzymy sami według własnego zapotrzebowania. Możemy reklamować to co nam się podoba, ale przede wszystkim dopasować to do tematyki naszego bloga tak, aby wszystko było ze sobą spójne i nie rzucało się zbytnio w oczy naszym odbiorcom. Toż to wspaniała sprawa i na pewno powinna być znana wszystkim zarówno popularnym, jak i tym dopiero rozpoczynającym karierę, blogerom. Fajne jest właśnie to, że sami możemy dokonywać wyborów. Nikt nie narzuca nam z góry co mamy reklamować, a czego nie i to moim zdaniem jest w tym najlepsze. Nikt nie może niczego od nas wymagać.

Od początku do końca jesteśmy na tym polu niezależni i dobieramy tylko te reklamy, które nam osobiście się podobają i, które uważamy za pasując do prezentowanych przez nas treści. Dzięki temu nie tworzymy na swoim blogu śmietnika, słupa ogłoszeniowego, który zbiera wszelkie reklamy świata. Według mnie przyszłość i rozwój blogerów leży właśnie w rękach całego tego rozwijającego się google AdWords i jest to świetna opcja.