Ekobilet.pl – czy warto ?

Ekobilet.pl to nowoczesny, wysoce zaawansowany system rezerwacji biletów online. Jest to elektroniczny system, który umożliwia organizatorom i wydawcom biletów sprzedaż biletów on-line bezpośrednio swoim potencjalnym klientom i konsumentom. Dla organizatorów ekobilet.pl oferuje szybkie i łatwe rozwiązanie do tworzenia, sprzedaży, zarządzania i dystrybucji biletów w Internecie.

Dzięki ekobilet.pl kupowanie biletów dla kin, teatrów oraz innych przedstawień jeszcze nigdy nie było tak szybkie i proste. W pełni funkcjonalny system rezerwowania z płatnościami online sprawi, że twoi goście mogą w prosty sposób dokonać zakupu przez kilka sekund bez potrzeby wychodzenia z domu lub stania w długich kolejkach po bilety. Dostarczone oprogramowanie może spełniać również nietypowe potrzeby rynku, takie jak ponowne sprzedawanie miejsc last minute lub ustalanie ceny promoujących obniżonych biletów.

Ekobilet to platforma dająca możliwość indywidualnego podejścia do organizatora imprezy – dostosowana do każdego rodzaju działalności usługowej ze wsparciem specjalistycznego oprogramowania – od małego teatru po dużego operatora sal kinowych oraz festiwali muzycznych lub sportowych. Każda edycja systemu ekobilet jest stale rozwijana wedle najnowszych technologii informatycznych oraz otoczona profesjonalną infrastrukturą IT – co zapewnia stabilność i szybko reaguje na Twoje potrzeby.

System posiada również moce miarkujące emisje CO2 generowane przez normalne transakcje – powodując oszczędności czasu i pieniędzy przy jednoczesne dbaniu o naszą Ziemię!