kokon dla niemowlaka kokon dla niemowlaka

Kokon niemowlęcy do jakiego wieku?

Malutkie dziecko to największy skarb dla każdego rodzica. Gdy przychodzi ono na świat każda matka kochająca swoje maleństwo jest w stanie zrobić wszystko, aby zapewnić mu szczęście komfort i wygodę w pierwszych dniach jego życia.

Idealnym wyposażeniem dla każdego maluszka jest kokon niemowlęcy minky. Jest to funkcjonalne połączenie leżaka dla niemowlaka z otulaczem. Kokon pozwala na bezpieczne położenie do snu maluszka oraz na bezpieczne jego przewinięcie o każdej porze. Jest on skonstruowany w taki funkcjonalny sposób, że po ściągnięciu sznureczka, tworzą się wysokie brzegi szczelnie przylegające do małego dzidziusia. Wielkość kokonu jest regulowana w taki sposób, aby zmieściło się w nim również większe dziecko. Dzięki wysokim ściankom rodzic nie musi mieć obaw, że maluch leżący w kokonie, nie przesunie się oraz nie wypadnie z łóżka. Brzegi kokonu doskonale otulają każdego niemowlaczka, tłumiąc hałas oraz tworząc spokojną atmosferę sprzyjającą bezpiecznemu i beztroskiemu snu.

Kokon doskonale sprawdza się dla tych mam, które chcą mieć swoją pociechę blisko siebie, na swoim łóżku. Każdy niemowlak śpiący w kokonie, jest w pełni bezpieczny oraz chroniony przed przygnieceniem go przez rodzica podczas snu. Natomiast po rozłożeniu mata ta doskonale sprawdza się jako przewijak lub służy do zabawy dla dziecka. Kokon niemowlęcy jest bardzo funkcjonalny, lekki oraz poręczny, wiec z łatwością można go zabrać na spacer, gdyż mieści się on bez problemu w gondoli wózeczka. Wówczas to sprawdza się on jako materac dodatkowo amortyzując wstrząsy wózka.

Dzięki wysokim brzegom, można ułożyć wygodnie malucha do snu na boku. Jest to bardzo pomocne w sytuacji, gdy naszemu dziecku często się ulewa. Kokon to produkt w stu procentach bawełniany, dlatego jest w pełni łagodny oraz bezpieczny dla skóry naszego niemowlaka.