Zdrowy catering z dostawą do domu

catering dietetyczny

Przestrzeganie zdrowego stylu życia jest ważne dla dobrego samopoczucia, kondycji na co dzień i zapobiegania chorobom. Jednym z jego najważniejszych elementów jest prawidłowe odżywianie, zgodne z zasadami dietetyki.

catering dietetycznyW wirze codziennych zajęć, nie zawsze jest czas na przygotowanie smacznych i zdrowych dań. Dobrym rozwiązaniem jest więc korzystanie z usług firm przygotowujących catering dietetyczny. Polecamy w tym zakresie firmę OptimalFit z Krakowa.

Oferują one posiłki niskokaloryczne, zawierające wszystkie potrzebne witaminy i minerały, a także odpowiednie ilości błonnika ułatwiającego trawienie. Profesjonalni dietetycy komponują zestawy w zależności od potrzeb zamawiającego. Estetycznie opakowane dania dostarczane są w wybranym terminie pod wskazany adres – dzięki temu można z nich korzystać w domu lub w miejscu pracy.

Catering dietetyczny przydaje się szczególnie osobom, które chcą pozbyć się nadwagi. Dla nich odpowiednia jest dieta niskokaloryczna, ale zapewniająca wszystkie składniki odżywcze. Zawiera ona sporo surówek i warzyw oraz pełnowartościowe białko. Zasadą jest ograniczenie ilości tłuszczu, soli i cukru.

Taki catering jest formułą, która polega na dostarczaniu jednorazowych posiłków, lub kompletowaniu zestawów na cały dzień. Posiłki sporządzane są z najwyższej jakości produktów z zachowaniem higieny przechowywania i prawidłowych zasad przetwarzania.
Posiłki dostarczane są w estetycznych opakowaniach, nadających się do podgrzewania dań w mikrofalówce.

Jak widać, catering dietetyczny daje wiele korzyści, nie tracąc czasu na zakupy, gotowanie i przyrządzanie potraw, można cieszyć się smacznym i zdrowym jedzeniem, bez obaw o utratę linii.