Miedziane baterie łazienkowe

miedziana wanna z baterią

Nawet w łazienkach zawsze warto zastosować pewne elementy dekoracyjne, jak baterie miedziane, bo w tych pomieszczeniach spędzamy przecież naprawdę sporo czasu. Wanny miedziane pozwalają nam praktykować długie odprężające kąpiele, po których często przechodzimy do przeprowadzania szeregu dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych. Łazienka musi być funkcjonalna, praktyczna i przy tym atrakcyjna dla oka.

Dokładnie taka się właśnie okaże, gdy zastosujemy w niej przynajmniej drobne miedziane elementy dekoracyjne, jak wspomniane baterie miedziane oraz także korki czy odpływy z tegoż materiału. Co prawda z miedzi można śmiało wykonać znacznie większe i bardziej efektowne urządzenia sanitarne, takie jak chociażby wspominane już wanny czy umywalki miedziane, ale jeśli nie chcemy podążać tą drogą i wolimy pod tym względem postawić na klasykę, zaszalejmy przynajmniej nieco bardziej z mniejszymi detalami.

miedziana wanna z baterią

Tym jednym wyrazistym i bardzo efektownym detalem może stać się bez problemu miedziana bateria. Na pierwszy rzut oka w pomieszczeniu prawie jej nie widać, ale gdy zaczynamy się po nim rozglądać, od razu ją dostrzegamy. Różnego rodzaju odcienie miedzi i złota ponownie zadomowiły się w trendach. Od paru ładnych lat występują właśnie w tych najmodniejszych aranżacjach łazienek.

Niepozorne baterie odlane z miedzi są w stanie nadać naszym pomieszczeniom wyjątkowo mocnego i wyrazistego charakteru. Łazienka w żadnym wypadku nie musi być przecież nudnym czy zwyczajnym pomieszczeniem, a nawet nie powinna.