kocyk minky kocyk minky

Kilka słów na temat wyprawki dla dziecka

Przed pójściem do szpitala dobrze byłoby odpowiednio wcześniej przygotować się do pobytu w placówce zdrowia. Oprócz niezbędnych rzeczy dla siebie należy także zabrać wyprawkę dla dziecka, w skład której powinny wchodzić między innymi kocyk z MINKY, ochraniacz na łóżeczko oraz wszystkie niezbędne ubranka i pieluszki dla noworodka.

Urządzenie pokoju dla dziecka wiąże się z konkretnymi zakupami, a mianowicie łóżeczka, komody, szafy, przewijaka, a perspektywicznie nawet biurka do odrabiania lekcji i odpowiedniego fotela, który powinien mieć możliwość regulowania wysokości. Bardzo rozsądne będzie poza tym założenie rolet, ponieważ maluch śpi także w ciągu dnia, a zasłona uchroni go przed działaniem słońca. Jeżeli zachodzi taka konieczność, warto pomyśleć o wyciszeniu drzwi w pokoju przeznaczonym dla dziecka.

W momencie wyjścia ze szpitala na pewno będą potrzebne dla dziecka, takie rzeczy jak kocyk z MINKY i ochraniacz na łóżeczko, ponieważ dziecko przebywa nie tylko w pomieszczeniu, ale także wychodzi na spacery. Wyprawka dla pociechy powinna obejmować kocyk z MINKY. Przyda się poza tym szereg innych przedmiotów, takich jak komplet pościeli, body, bluzki, kaftaniki, a wszystko zarówno z długim, jak i z krótkim rękawem. Oprócz tego dziecko powinno mieć buciki, sweterki, czapeczki, śpiochy oraz artykuły kosmetyczno-pielęgnacyjne.

Zarówno kocyk z MINKY, jak i ochraniacz na łóżeczko zostały wyprodukowane z wysokogatunkowych materiałów, które decydują o ich jakości i sprawiają, że są bardzo miłe w dotyku.

Zobacz też: Kocyk z Minky | Senna Sówka