Stwórz atrakcyjną witrynę sklepową, korzystając z folii samoprzylepnych!

Wyróżnienie się wśród konkurencji to podstawowa zasada udanej reklamy. Dotyczy to również przygotowania estetycznej, oryginalnej i przykuwającej wzrok witryny, bo to przecież ją na co dzień oglądają wszystkie przechodzące obok osoby. Jak ułatwić sobie to zadanie? Sięgając po folie do zadruku,  folie magnetyczne lub inne folie samoprzylepne!

 

Jaka witryna przyciąga klientów?

 

Witryna czy też inaczej okno wystawowe to coś, czego absolutnie nie można zaniedbać, posiadając stacjonarny punkt usługowy. Nie ma znaczenia, czy mieści się on przy małej uliczce,  czy w wielkim centrum handlowym. Ładna wystawa zawsze przyciąga spojrzenia przechodniów i zachęca do wejścia do środka. Jaka jednak właściwie powinna być witryna? W sklepach ważnym jej elementem będzie ekspozycja towarów. Pozwala ona zapoznać się z przykładowym asortymentem. Nie można zapomnieć o ich estetycznym ułożeniu i odpowiednim doświetleniu. Witryna często pełni też funkcję informacyjną. Umieszcza się wtedy na oknie wystawowym takie informacje, jak nazwa firmy, cennik usług czy dane kontaktowe. Atrakcyjną dla oka formą zaprezentowania tych wszystkich informacji jest wyklejenie ich literkami z folii samoprzylepnych. Do tego nadają się m.in. folie ploterowe, z których można wycinać dowolne kształty. W następnym akapicie opowiemy natomiast, do czego można wykorzystać również inne rodzaje folii – folie magnetyczne lub folie do zadruku.

 

Folie magnetyczne i folie do zadruku – Twoi sprzymierzeńcy w zdobywaniu popularności

 

Ekspozycja na witrynie to jeden z najważniejszych elementów reklamy stacjonarnych punktów usługowych. O jej atrakcyjność wizualną powinni zadbać właściciele sklepów, ale też zakładów fryzjerskich czy prywatnych gabinetów lekarskich. Na szybie można umieścić również ciekawą grafikę lub afisz informujący o aktualnej promocji. Do tego idealnie sprawdzą się folie do zadruku. Jeszcze ciekawszym rodzajem folii samoprzylepnych są folie magnetyczne. Działają one na podobnej zasadzie, co zwyczajne magnesy, z tym, że są jednocześnie elastyczne. Z jednej strony mogą być pokryte grafiką, a z drugiej bez najmniejszego kłopotu przyczepią się do wszystkich elementów metalowych znajdujących się na ekspozycji za wystawową szybą. Folie do zadruku, folie magnetyczne, a także inne folie samoprzylepne to więc szybki i prosty sposób, by ożywić witrynę i nadać jej niepowtarzalnego charakteru. Warto też przypomnieć, że folie (zwłaszcza folie magnetyczne) bardzo łatwo dają się usuwać i wymieniać na nowe, a według specjalistów od reklamy wizualnej, ekspozycję na wystawie najlepiej jest zmieniać każdego miesiąca.