zdjęcia na szkle Axitech

Druk zdjęcia na szkle to znakomity pomysł na nowoczesną i spersonalizowaną aranżację mieszkania. Jest to bardzo nietypowy i efektowny zabieg, który nada mieszkaniu lub biurze ciekawy i niepowtarzalny wygląd.

zdjęcia na szkle AxitechZdjęcia na szkle mogą zostać zamontowane w dowolnym miejscu. Mogą to być małe, oprawione egzemplarze które postawimy na półce, większe zdjęcia na szkle które przyozdobią ściany w hallu czy sypialni, lub bardzo szerokie i wysokie wydruki, które mogą zająć nawet całą ścianę naszego pokoju.

Wybór grafiki zależy w całości od naszych prywatnych preferencji i gustu. Mogą to być rodzinne zdjęcia na szkle z wakacji czy ostatniej imprezy, a także inne prywatne fotosy. Można także zdecydować się na wydruk ulubionego obrazu lub kupno gotowych zdjęć artystycznych. Dzięki temu, jeśli odpowiednio dobierzemy rozmiar i kolorystykę, nasza kuchnia, salon, sypialnia lub hall wiele zyskają na estetyce.

Ciekawym pomysłem są motywy cegieł lub kamieni przykryte szkłem, co nadaje im modernistyczny wygląd, jednocześnie nadając pomieszczeniu przytulności. Takie rozwiązanie znakomicie sprawdzi się w łazience lub w kuchni, jako dekor oddzielający szafki wiszące od stojących.

Zdjęcia na szkle Axitech prezentują się świetnie zarówno w minimalistycznych pomieszczeniach, jak i w stylu eklektycznym czy skandynawskim. Wszystko zależy od naszych preferencji i wyobraźni.

Zdjęcia na szkle są także znakomitym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby. Dziadkowie z pewnością ucieszą się ze zdjęcia wnuków, a sami z pewnością chętnie powiesimy na ścianie profesjonalna zdjęcia na szkle przedstawiające naszego pupila czy ostatni wakacyjny wypad.